הובלת חברות

חברת מידוע הנדסה ומערכות בע"מ הינה חברה בעלת וותק של 20 שנה בתחום של הובלת משרדים. לניסיון הרב של החברה בתכנון, ניהול וביצוע הובלת משרד של חברות ענק מתווספים יכולות ארגוניות גבוהות, כוח אדם מיומן ואמינות גבוהה.

חברת מידוע מבינה כי פרוייקט של הובלת משרד הינו פרוייקט מסובך מבחינה לוגיסטית, אשר דורש תוכנית מפורטת, אנשי מקצוע וחשיבה יצירתית. על מנת לעמוד באתגרים אלו, חברת מידוע מעמידה לרשות כל לקוח את המהנדסים, היועצים הלוגיסטיים והעובדים המנוסים שלה, על מנת שתכנון הובלת משרדי הקוח יתבצע בצורה הטובה ביותר.

בשנים האחרונות מידוע הוציאה מן הכוח אל הפועל מספר רב של פרוייקטי הובלת משרדים עבור מספר רב של חברות הייטק במשק. בכל הפרוייקטים הללו, עובדי החברה עזבו את עמדות העבודה שלהם ביום חמישי בערב, וכבר ביום ראשון בבוקר, לאחר הובלת משרד נקי, מאורגן ומהיר, העובדים התייצבו בעמדות העבודה החדשות שלהם, כאשר מחשביהם האישיים עובדים ומחוברים!

המקצועיות של כוח האדם, הניסיון הרב של המנהלים, וההון האנושי של חברת מידוע – כל אלו מבטיחים שפרוייקט הובלת המשרד של כל לקוח ולקוח יסתיים בהצלחה ובזמן!

לפני הובלת משרד הלקוח לביניין החדש, מידוע עושה עבודת הכנה יסודית לצורך הבטחת ההצלחה בביצוע הובלת משרדים במשך סופ"ש בודד, וללא הפסד של ימי עבודה!

מידוע הוציאה לפועל מספר רב של הובלות של משרדים של חברות ענק במשק הישראלי, ביניהן:

 

 


.

לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ חינם מלא פרטיך:

שם:*
טלפון:*
דוא"ל:
הודעה:
*

או התקשר עכשיו ל: 09-744-2881


במספר רב של פרוייקטים, חברת מידוע היתה אחראית הן על הובלת משרדי החברה למשרדים החדשים, והן על שיווק והתקנה של הריהוט במשרדים החדשים של החברה, באמצעות חברת האחות, מידוע אופיס סיסטמס בע"מ – נציגה בלעדית של מספר חברות ריהוט איטלקיות מהשורה הראשונה, הנותנת מענה מושלם לעיצוב המשרד המודרני בריהוט משרדי איכותי מתוצרת איטליה.