ייעוץ לוגיסטי

ייעוץ לוגיסטי הינו שירות חשוב בימים אלו – ימים של עודף מידע ומחסור בזמן. חברת מידוע נותנת יעוץ לוגיסטי מקצועי, במגוון רב של תחומים, ביניהם:

חברת מידוע הינה חברת ייעוץ תעשייה וניהול המובילה בארץ. מנכ"ל החברה, מר דוד איזנבררג, הינו בעל תואר מהנדס תעשייה וניהול מן הטכניון, ובעל למעלה משלושים שנה של ניסיון, מתוכם למעלה מ-10 שנים בחיל האוויר. דוד הינו יועץ לוגיסטי מוכר בתעשיית הלוגיסטיקה, ושמו הולך לפניו כאדם מקצועי והגון כאחד. דוד תיכנן, ניהל והוציא לפועל אינספור פרוייקטים, בהם נתן ייעוץ לוגיסטי מקצועי ואדיב כאחד.

חברת מידוע הינה חברת לוגיסטיקה מובילה בתחומה. קיימות הרבה חברות לוגיסטיקה, אבל לא קיימות הרבה חברות לוגיסטיקה בעלות ייעוץ לוגיסטי מקצועי כמו היעוץ הלוגיסטי של חברת מידוע. וותק וניסיון, מקצועיות ואמינות, יחסי אנוש מעולים ועוד – כל אלו מאפשרים למידוע להציע מגוון פתרונות לוגיסטיים לבעיות לוגיסטיות מורכבות.

מידוע ידועה במגוון הפתרונות הלוגיסטיים אותה היא מציעה ללקוחותיה, ונחשבת לחברת ייעוץ תעשייה וניהול המובילה בתחומה. לחברת לוגיסטיקה ותיקה כגון מידוע יש ניסיון רב בתכנון לוגיסטי של פרוייקטים מורכבים ביותר, הכוללים תכנון, הקמה ותפעול של מרכזים לוגיסטיים מסוגים שונים. תכנון לוגיסטי הינו אחד מעמודי התווך של חברת מידוע, ועל כך יכולים להעיד עשרות ומאות הפרוייקטים שביצעה החברה בלמעלה מ -20 שנות פעילות. בין לקוחותיה של חברת מידוע ניתן למצוא, בין היתר, את החברות הבאות:

 

 

יועצים לוגיסטים מהווים כיום את אחד הנדבכים החשובים ביותר בכל פרוייקט לוגיסטי. לכן, חשוב כי תבחר בחברת לוגיסטיקה בעלת יועצים לוגיסטים מן השורה הראשונה, אשר יוכלו לתת מענה לכל בקשותיך. היועצים הלוגיסטים של חברת מידוע מספקים שירותים לוגיסטיים מקצועיים, והינם בעלי ניסיון רב במתן מגוון גדול של שירותי לוגיסטיקה לחברות שונות.


.

לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ חינם מלא פרטיך:

שם:*
טלפון:*
דוא"ל:
הודעה:
קוד:*

או התקשר עכשיו ל: 09-744-2881


ב- 20 השנים האחרונות, מידוע עמדה ביעדיה להביא לחיסכון של זמן, כסף וכוח אדם עבור לקוחותיה. לחברה ניסיון עשיר בייעוץ לוגיסטי ומתן פתרונות לוגיסטיים במגוון תחומים. חברת לוגיסטיקה כגון מידוע, מעמידה לעצמה סטנדרטים גבוהים בכל תחומי הייעוץ הלוגיסטי. בחברת מידוע יש את היועצים הלוגיסטיים הטובים ביותר בארץ, שעברו הכשרה ארוכה, ושמכירים את הדרישות של הלקוחות שלנו. קרא עוד אודות מידוע.