ניהול מלאי

חברת מידוע הנדסה ומערכות בע"מ הינה חברה בעלת וותק של למעלה מ – 20 שנה בתחום של ניהול מלאי. לחברת מידוע ניסיון רב בתכנון, וביצוע של פרוייקטי ניהול מלא, עיתוד מלאי ועוד…

בחברת מידוע מבינים שניהול מלאי ותפעול מלאי אינן משימות פשוטות בארגונים גדולים. על מנת לעזור לארגונים גדולים וקטנים כאחד לנהל בצורה טובה יותר את המלאי ולבצע עיתוד מלאי יעיל ונכון, מידוע מתחייבת להעמיד לרשות הלקוחות שלה את מיטב המהנדסים, היועצים הלוגיסטיים והעובדים המנוסים שלה, לצורך ניהול מלאי חכם.

אחת הסיבות לכך שהלקוחות שלנו מאז ומתמיד ממליצים עלינו למכריהם היא האמינות והמקצועיות של עובדי החברה ומנהליה – אשר ערכם לא יסולא בפז. בנושא ניהול המלאי, אנו מבצעים פרוייקטים בתחומים הבאים:

  • ניהול מלאי
  • עיתוד מלאי
  • תפעול מלאי

.

לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ חינם מלא פרטיך:

שם:*
טלפון:*
דוא"ל:
הודעה:
קוד:*

או התקשר עכשיו ל: 09-744-2881


במשך למעלה מעשרים שנה, מידוע עמדה וממשיכה לעמוד ביעדיה להביא להתייעלות כלכלית עצומה עבור לקוחותיה ולחיסכון בזמן, כסף ומשאבים אנושיים. באמתחת החברה עשרות פרוייקטים שונים בתחומים של ניהול מלאי, עיתוד מלאי, תפעול מלאי ועוד… מידוע משווקת מערכות מתקדמות לניהול מלאי אשר מאפשרות ניהול מחסן אוטומטי. כיום, אנו משווקים את המערכת המתקדמת של חברת Sky-trax, אשר מאפשרת איכון מלגזות בדיוק גבוה. קרא עוד אודות מידוע.