מחסנים לוגיסטים ומרכזים לוגיסטים

החל משנות ה- 90, חברת מידוע תכננה, הקימה ותפעלה עשרות רבות של מרכזים לוגיסטיים, ומחסנים לוגיסטים. הקמת מרכז לוגיסטי, מחסן לוגיסטי, או כל מערך לוגיסטי אחר, הינו פרוייקט מורכב אשר חברת מידוע מתמחה בו. בין היתר, חברת מידוע מבצעת פרוייקטים של הקמת מרכזים לוגיסטיים חדשים, שדרוג מחסנים לוגיסטיים קיימים ותפעול מערכים לוגיסטיים מורכבים.

מנכ"ל החברה, מר דוד איזנברג, בעל תואר מהנדס תעשייה וניהול מהטכניון, הינו אחד האנשים הוותיקים בתעשיית הלוגיסטיקה בכלל, ותעשיית תכנון והקמת מרכזים לוגיסטים ומחסנים לוגיסטים בכלל. דוד תכנן, ניהל והוציא לפועל עשרות רבות של פרוייקטים לוגיסטיים, בדרגות מורכבות שונות.

מידוע המשיכה ללוות באופן אישי פרוייקטים רבים של הקמת מרכזים לוגיסטיים ותפעולם, זמן רב לאחר השלמת הפרוייקט, וזאת מתוך נאמנות ללקוחותיה. לקוחות אשר מבקשים להקים כל סוג של מערך לוגיסטי, מרכז לוגיסטי או מחסנים לוגיסטיים, מקבלים ייעוץ צמוד ממהנדסי החברה לאורך כל הפרוייקט, ולאחריו.

לצפייה בתמונות של מרכזים לוגיסטים שתוכננו על ידי מידוע לחץ כאן.

אנחנו מתכננים, מקימים ומתפעלים מבנים מסוגים שונים, וביניהם:

  • מרכז לוגיסטי
  • מחסן לוגיסטי
  • מערך לוגיסטי

בין לקוחותיה המרוצים של חברת מידוע ניתן למצוא, בין היתר, את חברות הבאות:

 

 


.

לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ חינם מלא פרטיך:

שם:*
טלפון:*
דוא"ל:
הודעה:
קוד:*

או התקשר עכשיו ל: 09-744-2881


במספר גדול של פרוייקטים, חברת מידוע ביצעה תכנון, הקמה ותפעול של מרכזים לוגיסטיים ומחסנים לוגיסטיים אותם היא הקימה. לחברת מידוע יש חברת אחות, מידוע אופיס סיסטמס בע"מ – נציגה בלעדית של מספר חברות ריהוט איטלקיות מהשורה הראשונה, הנותנת מענה מושלם לעיצוב המשרד המודרני בריהוט משרדי איכותי מתוצרת איטליה.קרא אודות מידוע.