העברת חברות הייטק

חברת מידוע הנדסה ומערכות בע"מ הינה החברה המובילה ביותר בתחום של העברת חברות הייטק. במשך שני העשורים האחרונים, החברה תכננה, ניהלה וביצעה בהצלחה מספר רב של העברות חברות הייטק.

ניהול ותיכנון פרוייקטים של העברת חברת הייטק הינו תהליך ארוך ומסובך, אשר מצריך משאבים רבים הן מצד חברת ההייטק העוברת והן מצד מידוע. לאורך השנים פיתחה מידוע יכולות הנדסיות ולוגיסטיות רבות אשר מאפשרות ביצוע העברת חברת הייטק בצורה חלקה. בזכות הידע, הניסיון והמקצועיות של חברת מידוע, פרוייקטים של העברת חברת הייטק מתבצעים על ידי מידוע במהירות ובהצלחה!

מידוע מעמידה לרשות לקוחותיה את מיטב המהנדסים, היועצים הלוגיסטיים והעובדים המנוסים שלה, על מנת לתכנן בצורה הטובה ביותר את העברת חברת ההייטק למשכנה החדש. העברת החברה מתבצעת במהלך סופ"ש אחד בלבד, ללא הפסד של ימי עבודה.

טרם מעבר חברות ההייטק למשכנן החדש, מידוע מבצעת עבודת הכנה מקיפה אשר מבטיחה את ההצלחה בביצוע העברת חברות הייטק במהלך סוף שבוע אחד בלבד!

מידוע הוציאה לפועל מספר רב של מעברי חברות ענק במשק הישראלי, ביניהן:

 

 


.

לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ חינם מלא פרטיך:

שם:*
טלפון:*
דוא"ל:
הודעה:
קוד:*

או התקשר עכשיו ל: 09-744-2881


במספר רב של פרוייקטים, חברת מידוע היתה אחראית הן על העברת חברת ההייטק למשכנה החדש, והן על שיווק והתקנה של הריהוט במשרדים החדשים של החברה, באמצעות חברת האחות, מידוע אופיס סיסטמס בע"מ – נציגה בלעדית של מספר חברות ריהוט איטלקיות מהשורה הראשונה, הנותנת מענה מושלם לעיצוב המשרד המודרני בריהוט משרדי איכותי מתוצרת איטליה.