חברת ניהול פרוייקטים לוגיסטים

חברת מידוע הינה חברה לניהול פרוייקטים לוגיסטים מן המובילות בארץ. לחברה ניסיון של למעלה מ- 25 שנה בניהול פרוייקטים לוגיסטיים מסוגים שונים: החל מניהול פרוייקט קטן, דרך ניהול פרוייקטים בינוניים בחברות שונות וכלה בניהול פרויקטים לוגיסטים גדולים בחברות הייטק ענקיות.

חברת מידוע מנהלת פרוייקטים לוגיסטיים במגוון תחומים, ביניהם:

  • מרכז לוגיסטי
  • רכש ולוגיסטיקה
  • ניהול פרוייקטים לוגיסטיים

מנכ"ל החברה, מר דוד איזנברג, בעל תואר מהנדס תעשייה וניהול מהטכניון, הינו אחד האנשים הוותיקים בתעשיית הלוגיסטיקה בכלל, ותעשיית ניהול פרויקטים לוגיסטיים בכלל. דוד תכנן, ניהל והוציא לפועל עשרות רבות של פרויקטים לוגיסטים, בדרגות מורכבות שונות.

מידוע, חברת ניהול פרוייקטים לוגיסטיים ותיקה, מאמינה כי בטרם ניגשים לתיכנן הפרוייקט, יש להקדיש את מירב תשומת הלב לדרישות הלקוח, על מנת להפוך ניהול פרוייקט לוגיסטי מורכב – לפשוט.

לקוחותינו מקבלים תמיכה וייעוץ ללא תשלום נוסף במשך תקופה ארוכה לאחר השלמת הפרוייקט, וזאת מתוך הבנת המורכבות של ניהול פרוייקטים לוגיסטיים.

רשימת לקוחותינו המרוצים מכילה את שמות החברות המובילות במשק, ביניהן:

 

 


.

לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ חינם מלא פרטיך:

שם:*
טלפון:*
דוא"ל:
הודעה:
קוד:*

או התקשר עכשיו ל: 09-744-2881


במספר רב של פרוייקטים, חברת מידוע ביצעה ניהול פרוייקט לוגיסטי של העברת חברות ענק למשרדים חדשים. בפרוייקטים אלו, מידוע ביצעה גם את ההתקנה של הריהוט במשרדים החדשים של החברה, באמצעות חברת האחות, מידוע אופיס סיסטמס בע"מ – נציגה בלעדית של מספר חברות ריהוט איטלקיות מהשורה הראשונה, הנותנת מענה מושלם לעיצוב המשרד המודרני בריהוט משרדי איכותי מתוצרת איטליה.קרא אודות מידוע.