ניהול שרשרת אספקה

ניהול שרשרת אספקה הינו אחד התחומים המובילים של חברת מידוע הנדסה ומערכות בע"מ. לחברה יש ניסיון של למעלה מ- 20 שנה בניהול שרשרת אספקה, תכנון שרשרת אספקה ותפעול שוטף של שרשרת אספקה במגוון ענק של ארגונים. בין לקוחותינו נמנים חברות ענק וחברות קטנות כאחד.

מנכ"ל החברה, מר דוד איזנברג, הינו יועץ שרשרת אספקה בעל ניסיון של למעלה מ- 30 שנה, מתוכם 10 שנים כקצין בכיר בחיל האוויר. בתפקידיו הקודמים עסק מר איזנברג בייעוץ שרשרת אספקה, והיווה גורם מוסמך בקבלת החלטות של ארגונים גדולים בכל הנוגע לשרשרת האספקה שלהם.

עובדי החברה מבינים את המשמעויות הכלכליות של ניהול נכון של שרשרת אספקה, ועל כן הם מחוייבים לתת ללקוח את השירות הטוב ביותר, על מנת להבטיח את ייעול שרשרת האספקה.

צור קשר עוד היום, על מנת לקבל ייעוץ שרשרת אספקה ברמה הגבוהה ביותר!


.

לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ חינם מלא פרטיך:

שם:*
טלפון:*
דוא"ל:
הודעה:
קוד:*

או התקשר עכשיו ל: 09-744-2881


במשך עשרות שנות פעילות החברה, מידוע פיתחה שיטות התייעלות אשר חוסכות בזמן, כסף וכוח אדם. לחברה ניסיון רב בתכנון, וניהול שרשרת אספקה. על מנת לקבל מידע נוסף בנוגע לפרוייקטים של ניהול שרשרת אספקה אשר ביצענו בשנים האחרונות, צור קשר בטופס הנ"ל. לחברת מידוע חברת אחות, מידוע אופיס סיסטמס בע"מ – נציגה בלעדית של מספר חברות ריהוט איטלקיות מהשורה הראשונה, הנותנת מענה מושלם לעיצוב המשרד המודרני בריהוט משרדי איכותי מתוצרת איטליה. קרא עוד אודות מידוע.